İhtisaslaşma, ASÜ’yü Bir Faz Daha Yukarı Taşıdı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, spor ve sağlık alanına dair ihtisaslaşma çalışmalarına titizlik ve büyük bir dikkatle devam ettiklerini belirtti.

Rektör Şahin 68 Haber ve Güncel Gazeteleri Genel Yayın Koordinatörü Nazmi Çalışkan’ı ziyaret etti. İhtisaslaşma ile ASÜ’nün, kendisiyle yaşıt üniversiteler arasında bir faz daha yukarıya çıkmış olduğunu belirten Şahin, bu projenin şehrin ortak projesi olduğuna dikkat çekti. Kampüste fakülte bazlı tarama toplantıları ve çalıştay düzenlediklerini; aynı zamanda dış paydaşlarla da çeşitli görüşmeler yaparak süreci anlattıklarını kaydeden Prof. Şahin, “Bu proje ‘Birlikte çalışma’ temeline dayanıyor. Aksaray’ımızı bugün bulunduğu yerden daha yukarılara taşımak adına samimiyetle çalışıyoruz. İhtisaslaşma sürecinden elde edilecek somut çıktılar şehrimize yeni bir ufuk kazandıracak” dedi.

68 Haber ve Güncel Gazeteleri Genel Yayın Koordinatörü Nazmi Çalışkan da Rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. 

6680