Güzelyurt Kaymakamına Nezaket Ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Güzelyurt Kaymakamı Muhammet Tugay’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Güzelyurt İlçesi’nin tarihi ve turistik özellikleri ile şehir için çok önemli bir merkez olduğunu ve buradaki okulu daha da geliştirerek, ilçenin potansiyeline katkıda bulunmaya çalıştıklarını belirten Şahin, işbirliğinin önemine dikkat çekti. Yerel idare ve ASÜ işbirliği ile pek çok çalışmanın ilçede hayata geçtiğini anımsatan Rektör Şahin, “Sayın Kaymakamımız da bizlere çalışmalarda önemli katkılar sunuyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. El birliği içinde ilçemizin daha da gelişmesine katkı sunmaya gayret edeceğiz” dedi. Kaymakam Tugay da Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve Güzelyurt MYO’nun ilçenin en önemli değerlerinden birisi olduğunu kaydetti.

Şahin’e, ziyareti esnasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Deligöz, Güzelyurt MYO Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Ünlü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sekreteri Abidin Ünal ve Öğretim Görevlisi Muhammet Gümüşsoy eşlik etti. 

9324